AUTOMAT Z ZIMNYMI NAPOJAMI I PRZEKĄSKAMI NA CENTRUM PRZESIADKOWYM - BIP MZK Zielona Góra

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Miejski Zakład Komunikacji
w Zielonej Górze

AUTOMAT Z ZIMNYMI NAPOJAMI I PRZEKĄSKAMI NA CENTRUM PRZESIADKOWYM

Miejski Zakład Komunikacji ul. Chemiczna 8. 65-713 Zielona Góra, zaprasza do składania ofert na wynajem powierzchni użytkowej pod automat z zimnymi napojami i przekąskami, w nowo otwartym Centrum Przesiadkowym na ul. Bema 5 w Zielonej Górze (koło dworca PKP) zrealizowanym w ramach Projektu pn.: „Zintegrowany system niskoemisyjnego transportu publicznego w Zielonej Górze” współfinansowanego z budżetu Unii Europejskiej ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Oferta w formie elektronicznej na adres e-mail: przetargi@mzk.zgora.pl winna być złożona w terminie: do 15.10.2019r. do godziny 12:00.

Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 15.10.2019 r. o godzinie 12:15 w siedzibie Zleceniodawcy.

Szczegóły dotyczące realizacji zawiera zapytanie ofertowa oraz wzór umowy.

Rejestr zmian
Lp.DataOsobaOpis
1.2019-10-03 09:10:04Administrator SystemuUtworzenie

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
BIP MZK Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu