DOSTAWY PAPIERU TERMICZNEGO W ROLKACH - BIP MZK Zielona Góra

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Miejski Zakład Komunikacji
w Zielonej Górze

DOSTAWY PAPIERU TERMICZNEGO W ROLKACH

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze zaprasza do złożenia oferty na sukcesywne dostawy papieru termicznego w rolkach, w okresie od 02.01.2020 do 31.12.2021 roku, na warunkach określonych w projekcie umowy - załącznik nr 3.

Specyfikacja techniczna papieru znajduje się w załącznik nr 1

Prosimy o wypełnienie i podpisanie załączonego formularza ofertowego - załącznik nr 2 oraz klauzuli informacyjnej - załącznik nr 3 i przesłanie ich do 07.11.2019 roku do godziny 12:00 na adres poczty elektronicznej Zleceniodawcy zamówienia@mzk.zgora.pl, pocztą lub dostarczenie osobiście do siedziby Zleceniodawcy.

 

UWAGA: Za najkorzystniejszą uznana zostanie oferta, która spełnia warunki zaproszenia oraz ma najniższą cenę (netto) za 1 rolkę papieru. 

Rejestr zmian
Lp.DataOsobaOpis
1.2019-10-30 14:19:10Administrator SystemuUtworzenie

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
BIP MZK Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu