sporządzenie dokumentacji środowiskowej dla projektu pn: „Zintegrowany system niskoemisyjnego transportu publicznego w Zielonej Górze” - BIP MZK Zielona Góra

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Miejski Zakład Komunikacji
w Zielonej Górze

sporządzenie dokumentacji środowiskowej dla projektu pn: „Zintegrowany system niskoemisyjnego transportu publicznego w Zielonej Górze”

W związku z koniecznością sporządzenia dokumentacji środowiskowej dla projektu pn: „Zintegrowany system niskoemisyjnego transportu publicznego w Zielonej Górze” Miasto Zielona Góra - Miejski Zakład Komunikacji  zwaraca się z prośbą o złożenie oferty dla wszystkich prac i dokumentów jakie należy wykonać i pozyskać w celu przeprowadzenia Oceny Oddziaływania na Środowisko i uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi UE i przepisami prawa w tym zakresie dla projektów współfinansowanych ze środków POIiŚ.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 (OPZ). Ofertę należy przedstawić poprzez nadanie stosownych kwot netto i brutto dla wszystkich komponentów wymienionych w formularzu cenowym - załącznik nr 3,

wzór umowy jaki Zleceniodawca zawrze z Zleceniobiorcą stanowi załącznik nr 1 

Termin nadsyłania oferty upływa w dniu 06.05.2016r o godzinie 10:00

Zaproszenie do składania ofert
Rejestr zmian
Lp.DataOsobaOpis
1.2016-04-28 14:18:33Administrator SystemuUtworzenie

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
BIP MZK Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu