Bezgotówkowe tankowanie oleju napędowego „standardowego” do autobusów komunikacji miejskiej - BIP MZK Zielona Góra

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Miejski Zakład Komunikacji
w Zielonej Górze

Bezgotówkowe tankowanie oleju napędowego „standardowego” do autobusów komunikacji miejskiej

Znak sprawyZP 06/2019
Procedura postępowaniaprzetarg nieograniczony
Rodzaj zamówieniaDostawy
Termin składania ofert2019-05-15

Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowe tankowanie oleju napędowego „standardowego” do autobusów komunikacji miejskiej - pojazdów wyposażonych w silniki z zapłonem samoczynnym, w ilości 250 m³ w kresie trwania umowy. Olej napędowy będzie tankowany bezpośrednio do zbiorników pojazdów zamawiającego na stacji paliw wybranego Wykonawcy, codziennie w godzinach od 16.00 do 24.00 w miarę potrzeb Zamawiającego.

Olej napędowy „standardowy” wg nomenklatury określonej w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 roku (Dz. U. z 2015 r. poz. 1680) w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych, oferowany i dostarczany  w ilości 250 m3  musi spełniać wymagania przewidziane w tym rozporządzeniu. Oferowany olej musi być zgodny w dniu upływu składania ofert z aktualnie obowiązującymi przepisami w tym zakresie.

Rejestr zmian
Lp.DataOsobaOpis
1.2019-04-09 12:24:25Administrator SystemuUtworzenie

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
BIP MZK Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu