„Budowa i przebudowa pętli oraz peronów przystankowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą, Część I - Rejon I Przystanki i pętle leżące w granicach rejonu północnego” - BIP MZK Zielona Góra

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Miejski Zakład Komunikacji
w Zielonej Górze

„Budowa i przebudowa pętli oraz peronów przystankowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą, Część I - Rejon I Przystanki i pętle leżące w granicach rejonu północnego”

Znak sprawy2.1/UE/JRP/2020
Procedura postępowaniazamówienie z wolnej ręki
Rodzaj zamówieniaroboty budowlane
Termin składania ofert2020-05-25
Przedmiotem niniejszego postępowania jest wykonanie zamówienia publicznego pn.: Budowa i przebudowa pętli oraz peronów przystankowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą, Część I - Rejon I Przystanki i pętle leżące w granicach rejonu północnego” na terenie miasta Zielona Góra realizowanego w ramach Projektu pn.: „Zintegrowany system niskoemisyjnego transportu publicznego w Zielonej Górze” POIS.06.01.00-00-0019/16-01 współfinansowanego z budżetu Unii Europejskiej ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.
Jednocześnie Zamawiający prowadzi 2 odrębne postępowania w trybie zamówienia z wolnej ręki na budowę i przebudowę pętli oraz peronów przystankowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą, w pozostałych do wykonania 2 lokalizacjach, tj.:
Część II - Rejon II Przystanki i pętle leżące w granicach rejonu zachodniego,
Część III - Rejon III Przystanki i pętle leżące w granicach rejonu wschodniego.
 W ramach zamówienia do obowiązków Wykonawcy będzie należało wykonanie prac polegających na budowie i przebudowie pętli oraz peronów przystankowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie miasta Zielona Góra. Przedmiot zamówienia obejmuje łącznie budowę infrastruktury drogowej i elektroenergetycznej dla wyposażenia pętli oraz przystanków autobusowych w 27 lokalizacjach znajdujących się na terenie miasta Zielona Góra w Tablice Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (w skrócie TDIP) oraz dla wyposażenia wybranych przystanków w biletomaty i wiaty przystankowe. Do obowiązków Wykonawcy będzie należało w zależności od lokalizacji wykonanie zasadniczych robót budowlanych takich jak:
- rozbiórka istniejących nawierzchni komunikacyjnych w zakresie niezbędnym do budowy przyłącza oraz posadowienia fundamentu pod projektowane urządzenia,
- wbudowanie prefabrykowanego fundamentu pod słup stanowiący konstrukcję wsporczą tablicy dynamicznej informacji pasażerskiej (TDIP),
- budowa przyłącza energetycznego – zasilanie TDIP,
- odtworzenie wcześniej rozebranych nawierzchni komunikacyjnych,
-  zagospodarowanie zieleni.
Nadzór nad realizacją Umowy będzie sprawował Zmawiający oraz wyznaczony przez niego podmiot, którego Zamawiający ustanowi do działania jako Inżyniera Kontraktu.
Rejestr zmian
Lp.DataOsobaOpis
2.2020-07-16 13:07:03Anna Kwiatkowska-
1.2020-05-26 11:45:29Administrator SystemuUtworzenie

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
BIP MZK Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu