Dostawa 1 080 m3 oleju napędowego do pojazdów wyposażonych w silniki z zapłonem samoczynnym - BIP MZK Zielona Góra

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Miejski Zakład Komunikacji
w Zielonej Górze

Dostawa 1 080 m3 oleju napędowego do pojazdów wyposażonych w silniki z zapłonem samoczynnym

Znak sprawyZP 13/2019
Procedura postępowaniaprzetarg nieograniczony
Rodzaj zamówieniaDostawy
Termin składania ofert2019-10-17

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa 1 080 m3 oleju napędowego „standardowego” do autobusów komunikacji miejskiej - pojazdów wyposażonych w silniki z zapłonem samoczynnym.

Olej napędowy „standardowy” wg nomenklatury określonej w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 roku (Dz. U. z 2015 r. poz. 1680) w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych, oferowany i dostarczany w ilości 1 080 m3 musi spełniać wymagania przewidziane w tym rozporządzeniu. Oferowany olej musi być zgodny w dniu upływu składania ofert z aktualnie obowiązującymi przepisami w tym zakresie.

Przedmiot zamówienia będzie odbywał się na warunkach określonych w Umowie stanowiącej część II IDW - Wzór Umowy, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym część III IDW - OPZ, a także obowiązującym prawem oraz zachowaniem najwyższej staranności zawodowej.

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisano w części III IDW - OPZ.

Rejestr zmian
Lp.DataOsobaOpis
2.2020-07-09 06:55:45Małgorzata Jelińska-
1.2019-09-04 16:47:09Administrator SystemuUtworzenie

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
BIP MZK Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu