Dostawa fabrycznie nowych elektrycznych niskopodłogowych autobusów - BIP MZK Zielona Góra

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Miejski Zakład Komunikacji
w Zielonej Górze

Dostawa fabrycznie nowych elektrycznych niskopodłogowych autobusów

Znak sprawy7/UE/JRP/2017
Procedura postępowaniaPrzetarg nieograniczony
Rodzaj zamówieniaDostawa
Termin składania ofert2017-05-24

 

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 47 fabrycznie nowych elektrycznych niskopodłogowych autobusówmiejskich o długości 12m SOLO, 2 pojazdów serwisowych tj. pojazdu utrzymania ruchu oraz pojazdu pogotowiatechnicznego, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego i na warunkach określonych w Specyfikacji IstotnychZamówienia dla niniejszego postępowania (dalej: "SIWZ").
Przedmiot zamówienia jest jednym z działań realizowanych w ramach Projektu pn.„Zintegrowany systemniskoemisyjnego transportu publicznego w Zielonej Górze” planowanego do współfinansowania z budżetu UniiEuropejskiej ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko2014–2020.
Rejestr zmian
Lp.DataOsobaOpis
1.2017-04-07 12:57:24Administrator SystemuUtworzenie

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
BIP MZK Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu