Dostawa fabrycznie nowych przegubowych niskopodłogowych autobusów miejskich - BIP MZK Zielona Góra

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Miejski Zakład Komunikacji
w Zielonej Górze

Dostawa fabrycznie nowych przegubowych niskopodłogowych autobusów miejskich

Znak sprawy6/UE/JRP/2017
Procedura postępowaniaPrzetarg nieograniczony
Rodzaj zamówieniaDostawa
Termin składania ofert2017-05-19

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 17 fabrycznie nowych przegubowych niskopodłogowych autobusów miejskich oraz pojazdu serwisowego, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego i na warunkach określonych w Specyfikacji Istotnych Zamówienia dla niniejszego postępowania. 

Przedmiot zamówienia jest jednym z działań realizowanych w ramach Projektu pn. „Zintegrowany system niskoemisyjnego transportu publicznego w Zielonej Górze” planowanego do współfinansowania z budżetu Unii Europejskiej ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014–2020. 

Rejestr zmian
Lp.DataOsobaOpis
1.2017-04-07 12:56:09Administrator SystemuUtworzenie

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
BIP MZK Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu