Dostawa stacji ładowania wraz z infrastrukturą elektro-energetyczną na pętlach autobusowych oraz systemem telemetrycznym - BIP MZK Zielona Góra

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Miejski Zakład Komunikacji
w Zielonej Górze

Dostawa stacji ładowania wraz z infrastrukturą elektro-energetyczną na pętlach autobusowych oraz systemem telemetrycznym

Znak sprawy4/UE/JRP/2017
Procedura postępowaniaPrzetarg nieograniczony
Rodzaj zamówieniaDostawa
Termin składania ofert2017-04-24

Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji ładowania wraz z infrastrukturą elektro-energetyczną na pętlach autobusowych oraz systemem telemetrycznym.

Przedmiotem zamówienia jest, dostawa montaż i uruchomienie systemu ładowania autobusów elektrycznych prądem stałym, o mocach wyjściowych w zakresie 400 kW – 800 kW na pętlach autobusowych; dostawa, montaż i uruchomienie dwuwyjściowych stacji wolnego ładowania autobusów elektrycznych prądem stałym, o mocy wyjściowej regulowanej w zakresie 40-80 kW oraz stacji ładowania o mocy 400kW na terenie Zajezdni MZK; budowa stacji transformatorowych na pętlach autobusowych oraz Zajezdni MZK; objęcie kompletnym systemem telemetrycznym wszystkich stacji ładowania oraz wykonanie niezbędnych robót budowlano-drogowych na pętlach autobusowych, zgodnie z obowiązującym prawem i zachowaniem najwyższej staranności zawodowej. Zakres dostawy obejmuje również uzyskanie wszelkich uzgodnień, pozwoleń, decyzji, itp. dokumentów niezbędnych do realizacji i odbiorów inwestycji.

Nadzór nad zamówieniem będzie sprawował Inżynier Kontraktu tj. firma sprawująca w imieniu Zamawiającego nadzór inwestorski nad całością zadania, koordynację prac projektowych oraz robót budowlanych poprzez administrowanie, monitorowanie, rozliczanie i zarządzanie przedmiotem zamówienia.

Przedmiot zamówienia jest jednym z działań realizowanych w ramach Projektu pn. „Zintegrowany system niskoemisyjnego transportu publicznego w Zielonej Górze” planowanego do współfinansowania z budżetu Unii Europejskiej ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko2014–2020.

Rejestr zmian
Lp.DataOsobaOpis
1.2017-02-11 14:11:37Administrator SystemuUtworzenie

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
BIP MZK Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu