OPRACOWANIE KONCEPCJI ORAZ PROGRAMÓW FUNKCJONALNO – UŻYTKOWYCH (PFU) DLA ZADAŃ PRZEWIDZIANYCH DO REALIZACJI W RAMACH PROJEKTU PN. „ZINTEGROWANY SYSTEM BEZEMISYJNEGO TRANSPORTU PUBLICZNEGO W ZIELONEJ GÓRZE” WSPÓŁFINANSOWANEGO Z BUDŻETU UN - BIP MZK Zielona Góra

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Miejski Zakład Komunikacji
w Zielonej Górze

OPRACOWANIE KONCEPCJI ORAZ PROGRAMÓW FUNKCJONALNO – UŻYTKOWYCH (PFU) DLA ZADAŃ PRZEWIDZIANYCH DO REALIZACJI W RAMACH PROJEKTU PN. „ZINTEGROWANY SYSTEM BEZEMISYJNEGO TRANSPORTU PUBLICZNEGO W ZIELONEJ GÓRZE” WSPÓŁFINANSOWANEGO Z BUDŻETU UN

Znak sprawy1/JRP/2015
Procedura postępowaniaPrzetarg nieograniczony
Rodzaj zamówieniaUsługi
Termin składania ofert2015-06-25

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze uprzejmie informuje, że udzielił zamówienia w ramach przetargu nieograniczonego pn. \"Opracowanie koncepcji oraz Programów Funkcjonalno – Użytkowych (PFU) dla zadań przewidzianych do realizacji w ramach Projektu pn. „Zintegrowany system bezemisyjnego transportu publicznego w Zielonej Górze” współfinansowanego z budżetu Unii Europejskiej ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020\"

Rejestr zmian
Lp.DataOsobaOpis
1.2015-06-17 14:01:31Administrator SystemuUtworzenie

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
BIP MZK Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu