Pomoc Techniczna - BIP MZK Zielona Góra

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Miejski Zakład Komunikacji
w Zielonej Górze

Pomoc Techniczna

Znak sprawy1/UE/JRP/2018
Procedura postępowaniaprzetarg nieograniczony
Rodzaj zamówieniaUsługi
Termin składania ofert2018-05-04

Przedmiotem zamówienia jest wsparcie techniczne w realizacji Projektu pn.: „Zintegrowany systemniskoemisyjnego transportu publicznego w Zielonej Górze” w ramach świadczenia usługi Pomocy Technicznej,dot.

a) implementacji dostarczanego taboru autobusowego z napędem elektrycznym w warunkach stopniowegouruchamiania poszczególnych elementów systemu ładowania,
b) przeprowadzenia promocji Projektu
c) przygotowania Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia dla zadania „Świadczenie usług InżynieraKontraktu dla kontraktu XIV „Budowa i przebudowa pętli oraz peronów przystankowych wraz z infrastrukturątowarzyszącą” realizowanego w ramach Projektu pn. "Zintegrowany system niskoemisyjnego transportupublicznego w Zielonej Górze"
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w części III SIWZ – OPZ.
Rejestr zmian
Lp.DataOsobaOpis
1.2018-03-23 18:51:21Administrator SystemuUtworzenie

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
BIP MZK Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu