Przebudowa Zajezdni Autobusowej MZK w Zielonej Górze - BIP MZK Zielona Góra

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Miejski Zakład Komunikacji
w Zielonej Górze

Przebudowa Zajezdni Autobusowej MZK w Zielonej Górze

Znak sprawy5/UE/JRP/2017
Procedura postępowaniaPrzetarg nieograniczony
Rodzaj zamówieniaRoboty budowlane
Termin składania ofert2017-04-19

Wykonanie zamierzenia inwestycyjnego pod nazwą „Przebudowa Zajezdni Autobusowej MZK w Zielonej Górze”, polegającego w szczególności na zaprojektowaniu, wybudowaniu, wyposażeniu, wykończeniu i oddaniu Zamawiającemu do użytkowania Zajezdni Autobusowej MZK w Zielonej Górze, na warunkach określonych w Kontrakcie, zgodnie z obowiązującym Prawem, przepisami techniczno-budowlanymi, zasadami wiedzy technicznej, zachowaniem najwyższej staranności zawodowej.

Przedmiot zamówienia jest jednym z działań realizowanych w ramach Projektu pn. „Zintegrowany system niskoemisyjnego transportu publicznego w Zielonej Górze”, planowanego do współfinansowania z budżetu Unii Europejskiej ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

Rejestr zmian
Lp.DataOsobaOpis
1.2017-02-16 13:33:11Administrator SystemuUtworzenie

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
BIP MZK Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu