Zasilanie Zajezdni Autobusowej MZK w Zielonej Górze - BIP MZK Zielona Góra

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej

Miejski Zakład Komunikacji
w Zielonej Górze

Zasilanie Zajezdni Autobusowej MZK w Zielonej Górze

Znak sprawy2/UE/JRP/2018
Procedura postępowaniaZamówienie z wolnej ręki
Rodzaj zamówieniaRoboty Budowlane
Termin składania ofert2018-06-06

Przedmiotem zamówienia jest realizacja opisanego w Wymaganiach Zamawiającego zamierzenia inwestycyjnego polegającego w szczególności na zaprojektowaniu, wykonaniu i ukończeniu robót budowlanych, określonych jako „Zasilanie Zajezdni Autobusowej MZK w Zielonej Górze” oraz usunięciu w nich wszelkich wad, na warunkach określonych w Umowie, zgodnie z obowiązującym Prawem, przepisami techniczno-budowlanymi, zasadami wiedzy technicznej, zachowaniem najwyższej staranności zawodowej, dla którego Zamawiający zawarł w dniu 27 czerwca 2017 roku Porozumienie z Elektrociepłownią „Zielona Góra” Spółka Akcyjna z siedzibą w Zielonej Górze wraz z Koncepcją zasilania.

Rejestr zmian
Lp.DataOsobaOpis
1.2018-05-28 12:32:29Administrator SystemuUtworzenie

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
BIP MZK Zielona Góra nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu